UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkałem na zapleczu Bałtyckiej i pamiętam za dzieciaka grasującego na podwórku, że zapach wydostający się zprzez okna kuchenne wyżej wymienionej restauracji nigdy nie był zachęcający, bardzo często wstawieni panowie po libacjacjach w Bałtyckiej często pojedynkowali się na podwórku na oczach dzieci. O zgrozo.

doldi

Anuluj