UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkałem na zapleczu Bałtyckiej i pamiętam za dzieciaka grasującego na podwórku, że zapach wydostający się zprzez okna kuchenne wyżej wymienionej restauracji nigdy nie był zachęcający, bardzo często wstawieni panowie po libacjacjach w Bałtyckiej często pojedynkowali się na podwórku na oczach dzieci. O zgrozo.
doldi