UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do ostatniego właściciela z przed 2-3 lat Batycka była speluną Może teraz coś się zmieni bo lokalizacja jest rewelacyjna.
@2
Do ostatniego właściciela z przed 2-3 lat Batycka była speluną Może teraz coś się zmieni bo lokalizacja jest rewelacyjna.
@2