UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Burmistrz Tolkmicka spokojnie sobie śpi, tak jakby to nie dotyczyło jego gminy. Nie wspomne o drogach konczy się gmina Elbląg zaczynają się wertepy.

hekra

Anuluj