UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Burmistrz Tolkmicka spokojnie sobie śpi, tak jakby to nie dotyczyło jego gminy. Nie wspomne o drogach konczy się gmina Elbląg zaczynają się wertepy.
hekra
Burmistrz Tolkmicka spokojnie sobie śpi, tak jakby to nie dotyczyło jego gminy. Nie wspomne o drogach konczy się gmina Elbląg zaczynają się wertepy.
hekra