UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I ja dodam że od ukazania się w tamtych czasach tego tekstu nic się nie zmieniło. W dodatku śmierdzi z tego strumyka jak z niemytej ci. .. .albo centrali rybnej. Czy władze Tolkmnicka nie mają zamiaru nic z tym robić ? Bo domniemywam że za kolejne kilkadziesiąt lat, nasze wnuki umieszczą w cyber przestrzeni identyczny tekst.
S Elblonga jeztem