UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, nareszcie można się czymś pochwalić w Elblągu. .. nigdy mi nie trzeba było wódy, alkoholów aby świetnie się bawić, poprostu być sobą a nie ukrytą postacią za kieliszkiem wódy czy piwa ! :) po co to komu ? jesteś sobą to i dopalacze Ci nie potrzebne. .. smakuje Ci ? wydaje Ci się, to sprawa przyzwyczajenia, nałogu. .. bo co ? koledzy Cię wyśmieją ? Ha ! w dupę z takimi kolegami !
abstynent