UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trzeba wznowić dla tego każdy kto kilka pod ten lik oddaje aotomatycznie gołos pod petycją do prezydenta miasta Elbląg http://bastianscity.myminicity.com/

bastian

Anuluj