UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trzeba wznowić dla tego każdy kto kilka pod ten lik oddaje aotomatycznie gołos pod petycją do prezydenta miasta Elbląg http://bastianscity.myminicity.com/
bastian
trzeba wznowić dla tego każdy kto kilka pod ten lik oddaje aotomatycznie gołos pod petycją do prezydenta miasta Elbląg http://bastianscity.myminicity.com/
bastian