UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dla mnie wystarczyloby gdyby na tej starowce skonczyli budowac to co zaczeli. .. i tak juz troche sie zabudowalo. jak powstanie za duzo budynkow to zniknie caly urok naszej starowki:((miejsca przestrzennego z parczkiem kolo kanalu elb. .. prosze nie szalejcie z tymi budynkami. nowoczesne budownictwo juz nie bedzie tam potrzebne!!to juz nie bedzie ta sama starowka jak bedzie zagniezdzona budynkami!!!

dnigga

Anuluj