UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 2008 troche inaczej- starowka niech radzi sobie sama a miasto wybuduje nowa, piekna MODRZEWINE. A ile skrzyzowan po drodze ze swiatlami bedzie mozna zaprojektowac. .. ..

PG

Anuluj