UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 2008 troche inaczej- starowka niech radzi sobie sama a miasto wybuduje nowa, piekna MODRZEWINE. A ile skrzyzowan po drodze ze swiatlami bedzie mozna zaprojektowac. .. ..
PG
W 2008 troche inaczej- starowka niech radzi sobie sama a miasto wybuduje nowa, piekna MODRZEWINE. A ile skrzyzowan po drodze ze swiatlami bedzie mozna zaprojektowac. .. ..
PG