UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ciekawe co by było gdyby wziąć odważnik wzorcowy i stawiać na elektronicznych wagach w sklepach, oj ciekawe?
klientnaszpan
A ciekawe co by było gdyby wziąć odważnik wzorcowy i stawiać na elektronicznych wagach w sklepach, oj ciekawe?
klientnaszpan