UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a niewiem czy ktos z was wie ale do dzis dnia na halach dawnego zamechu dumnie widnieja napisy po niemiecku ale to male piwo w porownaniu ze znajdujacymi sie obok napisami z czasow PRL-u ktore zachwalaja plan 6-letni i kierownictwo partii to dopiero sie prezentuje w wymiarach 2x10m
ja z elblazkowa