UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
palantowo, wypad jak sie nie podoba miasto to sio, do Berlina, Londynu zamiatać ulice.
Elbląg jest piękny
palantowo, wypad jak sie nie podoba miasto to sio, do Berlina, Londynu zamiatać ulice.
Elbląg jest piękny