UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ten pierwszy komentarz mnie rozbił :( Ludzie nie zachowujcie się jak niedorozwinięci amerykanie (czyt. mieszkańcy USA) - masakraaaa. .. ..

wk

Anuluj