UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widać Elblag po wojnie, nigdy nie potrafił się wyzwolić z tandety i jarmarczności - festiwal wieś tańczy i śpiewa trwa nadal. Cóż, jego piewcy i animatorzy od 60 lat niezmiennie ci sami. Ach jeszcze zapomnieliście dodać "wielkiej płyty" i wielkiej miłości socjalizmu do wszelkich odmian prostopadłościanu, który zeszpecił wszelakie formy urbanistyczne.

AborygenMiejscowy

Anuluj