UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylu opoi po katach stoi. Sponsorem browaru elblaskiego za co powinni dostać odznaczenia w kategorii "Darczyncy ćwierćwiecza-zasłużeni dla Elbląga": byli: mój tatko, mój teść, mój mąż, mój szwagier-cała plejada piwoszy z Elbląga.