UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylu opoi po katach stoi. Sponsorem browaru elblaskiego za co powinni dostać odznaczenia w kategorii "Darczyncy ćwierćwiecza-zasłużeni dla Elbląga": byli: mój tatko, mój teść, mój mąż, mój szwagier-cała plejada piwoszy z Elbląga.


Anuluj