UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do fanów przekopu: a kto i w jaki sposób skorzysta z przekopu? Kto nim przypłynie i po jakie towary? 600 lat temu to były skóry niedźwiedzie i miód. Teraz też chcecie tym handlować? Chcecie rozwoju Elblaga (i mam nadzieję, że okolicy też), to pokrzyczcie o lotnisko, o drogi, na których nie rozbija się samochodów, o lepszy poziom szkolnictwa. trochę się jednak pozmieniał świat przez ostatnie 600lat.

tolkmiczanin z wyboru

Anuluj