Dziękuję Ci "zawiedziony anonimie" za wpis. Następnym razem chociaż się podpisz :) Pozdrawiam. koszmar
Dziękuję Ci "zawiedziony anonimie" za wpis. Następnym razem chociaż się podpisz :) Pozdrawiam.