UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komuna w Elblągu wolała stawiać inne pomniki, ale co stoi na przeszkodzie w wolnej Polsce co robi wydział kultury, co robią nauczyciele historii i ludzie kultury, żeby zebrać fundusze i postawić tak zasłużonemu polakowi pomnik. Na Węgrzech stoją pomniki Bema prawie w każdym mieście.
hekra