UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamech , to była szansa dla Elbląga , sprzedany za psi grosz , teraz jest w tym miejscu parę marnych sklepików i parę małyxh firm. Tylko niemcy potrafili coś w tym miescie zrobić , było potęgą. My polacy tylko niszczymy to co tu zastaliśmy , Zamech , Stocznia , Żuławy ..... szkoda słów.

odlewnik

Anuluj