UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co tam 1957 .Można rozejrzeć się teraz (XXI wiek) po Elblągu i co ? Jest jak było .A kto nie wierzy niech zajrzy np. na róg Polnej i Ogrodowej.
obywatel
Co tam 1957 .Można rozejrzeć się teraz (XXI wiek) po Elblągu i co ? Jest jak było .A kto nie wierzy niech zajrzy np. na róg Polnej i Ogrodowej.
obywatel