UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co tam 1957 .Można rozejrzeć się teraz (XXI wiek) po Elblągu i co ? Jest jak było .A kto nie wierzy niech zajrzy np. na róg Polnej i Ogrodowej.

obywatel

Anuluj