UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niedługo w Bazantarni bedzie zbiornik retencyjny o pow. ok. 4 ha , przy ujściu Srebrnego Potoku do Kumieli. Będa m.inn. ławeczki, itp..
Kerstin
A niedługo w Bazantarni bedzie zbiornik retencyjny o pow. ok. 4 ha , przy ujściu Srebrnego Potoku do Kumieli. Będa m.inn. ławeczki, itp..
Kerstin