UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niedługo w Bazantarni bedzie zbiornik retencyjny o pow. ok. 4 ha , przy ujściu Srebrnego Potoku do Kumieli. Będa m.inn. ławeczki, itp..

Kerstin

Anuluj