UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
...a moim zdaniem... szkda miejsca na taki artykul, bo wystarczy jest juz tak jak jest ,ale nie trzeba sie osmieszac ! I tak wszyscy wiedza dlaczego bezrobocie spada, sama zostawie jedno wolne miejsce pracy i nie dlatego ze zajme inne, tyle ze wyjezdzam by zarobic na mieszkanie. Niestety tu sie nie da!!!!! pozdrowienia dla mydlacych nam oczy optymistow
bezdomna:)