UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego spada bezrobocie??? bo wszyscy uciekaja z tego Elbląga za granice do pracy gdzie zarobia dużo więcej niż w Elbląskich obozach pracy ryrac na prywaciarzy którzy kosztem biednych ludzi dorabiaja sie następnego domku nad jeziorem albo autka a pracownikom placa po 700 zł
elblązanka