UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak - bowiem hołota przybyła ze Wschodu i z centralne Polski nie miała pojęcia, że Elbląg pod koniec XIX w. na głowę bił pod względem np. oświetlenia niejaki Kraków.... Ta hołota nie potrafiła sobie przyswoić wielkiej przeszłości Elbląga, natomaist skwapliwie dołaczyła się do chóru byłych szmalcowników i drobnych (okupacyjnych) złodzieszajków z W-wy i zaczęła to wielkie miasto rozbierać - i przy tych rozbiórkach zniszczania sowieckie miasta okazały się mało istotne.....
Pr. Starogard