UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
E tam, mogliby napisac o testach gimnazjalistów. Czytałem w Dzienniku Elbląskim, że nasze miasto świetnie wypadło! Podobno jakaś klasa z Gim 2 jest najlepsza w województwie!
Karollo
E tam, mogliby napisac o testach gimnazjalistów. Czytałem w Dzienniku Elbląskim, że nasze miasto świetnie wypadło! Podobno jakaś klasa z Gim 2 jest najlepsza w województwie!
Karollo