UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

E tam, mogliby napisac o testach gimnazjalistów. Czytałem w Dzienniku Elbląskim, że nasze miasto świetnie wypadło! Podobno jakaś klasa z Gim 2 jest najlepsza w województwie!

Karollo

Anuluj