UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tandeta.. i jakie porówanie dzeciaki z elblaga prawie nigdzie nie jadą ;/ z roku na rok jest co raz gorzej, a dla maluchów jak i dla młodzieży nie wiele jest tu z rozrywki.

moje zdanie i tyle

Anuluj