UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O ile pamiętam dobrze to było to jedno z sensowniejszych zebrań....niestety póżniej rozeszło sie po kościach!
bez
O ile pamiętam dobrze to było to jedno z sensowniejszych zebrań....niestety póżniej rozeszło sie po kościach!
bez