UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego znikł z wiadomości artykuł "Masz głos-masz wybór"(czy podobnie)w którym Pan Prezydent H.Słonina przedstawiał swoje plany na bieżącą kadencję?.Czy wywołana tym artykułem dyskusja,do której prezydent w tym artykule zaprasza stała się zbyt nie po myśli włodarza.Ten portal powinien być oczami i uszami Prezydenta.Rzeczywistość jest jednak inna,Pana Prezydenta nie interesuje głos mieszkańców Elbląga,słyszy tylko głos klakierów i tylko taki jest mu potrzebny.Z drugiej strony,jeżeli Prezydent jest świadomy opini publicznej ,to lepiej niech da sobie spokój z podobnymi jak ten artykuł inicjatywami i rządzi jak chce.
elb