UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I zdecydowanie bardziej atrakcyjnie niz obecnie. Rok temu nawet polaczenia Elblag - Krynica Morska nie bylo. Ktos wie czy jest teraz?

MarcinW

Anuluj