UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja pamiętam ten dom towarowy na Linki, takie mydło i powidło, ale w bardziej rolniczym i technicznym wydaniu, taki trochę GS. Klimat tego sklepu pamiętam do dzisiaj - Danuta


Anuluj