UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja pamiętam ten dom towarowy na Linki, takie mydło i powidło, ale w bardziej rolniczym i technicznym wydaniu, taki trochę GS. Klimat tego sklepu pamiętam do dzisiaj - Danuta
A ja pamiętam ten dom towarowy na Linki, takie mydło i powidło, ale w bardziej rolniczym i technicznym wydaniu, taki trochę GS. Klimat tego sklepu pamiętam do dzisiaj - Danuta