UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam pana redaktora niestety pisze ze zostalo tylko miastu 6 tys.pojemnikow ale nie pisze ile bylo predzej penie zaginelo pare pojemnikow a tu wielka afera, nie jestem za kradzieza ale za co oni maja przezyc jak nigdzie pracy nie mozna znalesc a i moze by policja sie za to wziela bo przeciez odajac zlom potrzebne sa dokumenty szybko mozna ich znalesc. powodzenia

bartek7832

Anuluj