do Elbląga to sie po dresy przyjeżdża a nie sie podkuć a co do zdjęcia to Ciekawe dośćKAKTUSPROWOKATOR
do Elbląga to sie po dresy przyjeżdża a nie sie podkuć a co do zdjęcia to Ciekawe dość