UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na rogu przepięknie zmodernizowanych ulic (Płk. Dąbka i Nowowiejska) jest piękne przejście przez trawnik od "Biedronki" do skrzyżowania. Kiedyś przed remontem to był chodnik, są jeszcze lekkie oznaki jego poprzedniego bytu. W trakcie modernizacji zapominano o pieszych!! O ZGROZO!! Zdarza się że piesi chodzą po błocie. Chodnik powinien powrócić chociażby z powodu nie estetycznego wyglądu. Dziękuje w imieniu pieszych.
Miły pieszy