UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o boszeee, 3/4 polski nie czyta ze zrozumieniem, a post kRiSoSa to juz wogole ewidentny dowód na to. to jest archiwalny artykuł.

zdun_VW

Anuluj