UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jakim ku**a 1958 roku? :| I jakie drugie kino? :| Z tego, co mi wiadomo, Elbląg posiada już 2 kina. Mowa o Światowidzie i Multikinie. Nie bardzo rozumiem ten artykuł....

kRiSoS

Anuluj