UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam na imię Elżbieta,mam brata Andrzeja i męża Krzysztofa-tyle tylko że jesteśmy młodszymi rocznikami niż podają :))
se
mam na imię Elżbieta,mam brata Andrzeja i męża Krzysztofa-tyle tylko że jesteśmy młodszymi rocznikami niż podają :))
se