UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i na efekty pijanego widu nie trzeba było długo czekać - do tej pory pokutują. Dobre, dobre - Elblęg w czołówce, bardzo dobre.

AborygenMiejscowy

Anuluj