UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i na efekty pijanego widu nie trzeba było długo czekać - do tej pory pokutują. Dobre, dobre - Elblęg w czołówce, bardzo dobre.
AborygenMiejscowy
No i na efekty pijanego widu nie trzeba było długo czekać - do tej pory pokutują. Dobre, dobre - Elblęg w czołówce, bardzo dobre.
AborygenMiejscowy