UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z wielkim sentymentem czytam tego typu artykuły Czas szybko biegnie a wydaje się że było to tak niedawno. I choć nie tęsknie za tamtym okresem to pozostaje dreszcyk emocji i wspomienia. Może więcej tego typu przypomnień bardziej przybliży jak powstawało to miasto z


Anuluj