UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z wielkim sentymentem czytam tego typu artykuły Czas szybko biegnie a wydaje się że było to tak niedawno. I choć nie tęsknie za tamtym okresem to pozostaje dreszcyk emocji i wspomienia. Może więcej tego typu przypomnień bardziej przybliży jak powstawało to miasto z