UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O ja nie qmam:/ O co chodzi z tymi łaźniami? CO ludzie łazieniek w domu nie mają:/ Niee no myślałam, żę to nie starożytnośc> Naprawde ktoś chodzi w takie miejsca?? :O Wogule, że są takie miejsca Grrr
Z okolic