UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mniej więcej tam gdzie Szkoła Muzyczna obok Placu Czerwonego. Od strony Traugutta, była też obok stacja benzynowa czyli CPN

@

Anuluj