UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

...a niby gdzie powstało takie lodowisko? Jakoś takowego nie zauważyłem w E-gu. Mowa jest o lodowisku do jazdy szybkiej na lodzie!!

Matex

Anuluj