UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
...a niby gdzie powstało takie lodowisko? Jakoś takowego nie zauważyłem w E-gu. Mowa jest o lodowisku do jazdy szybkiej na lodzie!!
Matex
...a niby gdzie powstało takie lodowisko? Jakoś takowego nie zauważyłem w E-gu. Mowa jest o lodowisku do jazdy szybkiej na lodzie!!
Matex