UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tysiąc na miejscu i tysiąc po przekroczeniu granicy teraz płacą repatrianci ..ino one wcale nie w Elgu się osiedlają
rwel
tysiąc na miejscu i tysiąc po przekroczeniu granicy teraz płacą repatrianci ..ino one wcale nie w Elgu się osiedlają
rwel