UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a Jerzy to tak naprawde mial na imie Jozef.Ze tez nikt ze szkoly muzycznej do tej pory tego nie skorygowal...Wstyd mi za Was.

byly uczen PPSM

Anuluj