UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a Jerzy to tak naprawde mial na imie Jozef.Ze tez nikt ze szkoly muzycznej do tej pory tego nie skorygowal...Wstyd mi za Was.
byly uczen PPSM
a Jerzy to tak naprawde mial na imie Jozef.Ze tez nikt ze szkoly muzycznej do tej pory tego nie skorygowal...Wstyd mi za Was.
byly uczen PPSM