UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

erg. - tamta zabudowa była symbolem ówczesnej przedsiebiorczości, na inną nie pozwalano; z tamtych sklepów korzystali wszyscy, w pozostałych prawie nic nie było - ot, przaśna prl-owska rzeczywistość, tak to wyglądało - Z.


Anuluj