UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krysiu, pięknie opisałaś swoje wsponienia. Przy tym barku może widziałaś mnie stojacego, a na przeciw barku dział monopolowy, a jakie alkohole, jak działały na wyobrażnię i kieszeń. Faktycznie w Delikatesach można było spotkać, prawie całe nasze młode pokolenie. Z barku w Delikatesach obieraliśmy kierunek do Mocci, na kawę.Pozdrawiam.

Cimac

Anuluj