UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te wyżej - mówiąc "rządzimy w Elblagu" - przejęzyczyłeś się o 100 %, gdyż miałeś na myśli rządzenie w osiedlowej piaskownicy ! Weż se dupku pomerdaj palcem w bucie i zacznij leczyć się na nogi, bo na głowę już zdecydowanie za późno !
zawsze grzeczny Józio.