UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te wyżej - mówiąc "rządzimy w Elblagu" - przejęzyczyłeś się o 100 %, gdyż miałeś na myśli rządzenie w osiedlowej piaskownicy ! Weż se dupku pomerdaj palcem w bucie i zacznij leczyć się na nogi, bo na głowę już zdecydowanie za późno !

zawsze grzeczny Józio.

Anuluj