UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też pamiętam Tego człowieka bo to był mój wujek. Cześć jego pamięci. Niech po tamtej stronie zapala lampy na nieboskłonie.
Ja też pamiętam Tego człowieka bo to był mój wujek. Cześć jego pamięci. Niech po tamtej stronie zapala lampy na nieboskłonie.