UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale to były czasy. Pamieta się,mieszkało się na ul Kopernika 8, pod oknem z latarnią gazową. Pamiętam tego człowieka z rowerem i drabinką. Lampy te chyba zdemontowano na poczatku lat 70-tych. Mimo wszystko miały one swój urok. Dobrze, że chociaż jedną przy Sądzie odrestaurowano, ku pamięci.
Cimafiej