Bardzo ładna fotka ! Dopracuj tylko technikę ale i tak wysoko oceniam! Pozdrawiam pmozol
Bardzo ładna fotka ! Dopracuj tylko technikę ale i tak wysoko oceniam! Pozdrawiam