UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-czy prawda jest ze w elblagu sprzata sie ulice glowne kilka razy dziennie a niektore boczne lecz czesto uczeszczane przez uczniow szkol sreddniich wcale tj ul.mortcinka ,reja ogrodowa ,asnyka i prusa wstyd gdyz z lisci po jesieni zrobil sie w polaczeniu z deszczem obornik a jak jakas paniusia w kapeluszu z u.m. poslizgnie sie to bedzie zadala od wladz miasta odszkodowania.a chyba wszyscy placimy podatki i na wioskach lepiej wyglada niz w elblagu


Anuluj