UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odpowiedz dla Lona. Bar przy ul.Kościuszki jak ja go pamiętam to był zlokalizowany: jadąc obecnie od ul.Bema do pierwszego skrzyżowania z ul.Piechoty i wjazdem chyba na ul.Sienkiewicza, jest perwszy wieżowiec. To w tym miejscu stał ten bar. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie, ale wiem że tam była jakaś knajpa.
Cimafiej